722665446
New reservation: Lesson
October 2019
21.10. 2019
27.10. 2019
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
  • Mon 21.10.
    • Sál I
    • Sál II
    • Funkční
  • Tue 22.10.
    • Sál I
    • Sál II
    • Funkční
  • Wed 23.10.
    • Sál I
    • Sál II
    • Funkční
  • Thu 24.10.
    • Sál I
    • Sál II
    • Funkční
  • Fri 25.10.
    • Sál I
    • Sál II
    • Funkční
  • Sat 26.10.
    • Sál I
    • Sál II
    • Funkční
  • Sun 27.10.
    • Sál I
    • Sál II
    • Funkční
Book
16:00
17:00
Všeobecná sportovní příprava - Jaroslav Stehlík
Sál I
25 / 25
free places
CZK160.00
Book
17:00
18:00
Všeobecná sportovní příprava - Jaroslav Stehlík
Sál I
25 / 25
free places
CZK160.00
Book
18:30
19:30
Tabata - Jolana Bohdálková
Sál I
0 / 10
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
17:30
18:15
Balet - Andrea Fialová
Sál II
12 / 12
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
8:30
9:30
Trénink malých skupin - Darina Zemanová
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00
Book
9:30
10:30
Trénink malých skupin - Lenka Grůzová
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00
Book
15:45
16:45
Funkční trénink SK ATLETIKA - Jolana Bohdálková
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK150.00 /1 pers.
Book
17:15
18:15
Funkční trénink - Jolča
Sál funkčního tréninku
4 / 8
free places
CZK160.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Trénink malých skupin - Darina Zemanová
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00
Book
9:00
10:00
Indoorcycling + posilování horní části těla
Sál I
9 / 10
free places
CZK110.00
Book
16:00
17:00
Plavci - Hustopeče - Jaroslav Stehlík
Sál I
10 / 10
free places
CZK150.00
Book
17:30
18:30
Full body workout - Sabina Svrčková
Sál I
4 / 10
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
TRX - Sabina Svrčková
Sál I
9 / 10
free places
CZK110.00 /1 pers.
Book
19:30
20:30
Bosu & Pump Fx - Darina
Sál I
0 / 10
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
17:00
18:00
Yaw Tai Chi Self Defence
Sál II
12 / 12
free places
CZK400.00 /1 pers.
Book
18:00
19:00
Yaw Tai Chi Self Defence
Sál II
12 / 12
free places
CZK400.00 /1 pers.
Book
19:30
20:30
Mobilita & stabilita - Jaroslav Stehlík
Sál II
11 / 12
free places
CZK160.00
Book
17:00
18:00
Trénink malých skupin - Jaroslav Stehlík
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:30
18:30
Indoorcycling - Ivana
Sál I
3 / 10
free places
CZK110.00 /1 pers.
Book
19:00
20:00
Tabata - Jolana Bohdálková
Sál I
0 / 10
free places
CZK100.00 /1 pers.
Book
18:00
19:00
Muay Thai
Sál II
12 / 12
free places
CZK180.00 /1 pers.
Book
19:00
20:00
Muay Thai
Sál II
12 / 12
free places
CZK180.00 /1 pers.
Book
6:30
7:30
Trénink malých skupin - Darina Zemanová
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00
Book
10:00
11:00
Trénink malých skupin - Jaroslav Stehlík
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:00
18:00
Trénink malých skupin - Lenka Grůzová
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00
Book
19:45
20:45
Trénink malých skupin - Darina Zemanová
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00
Book
16:00
17:00
Všeobecná sportovní příprava - Jaroslav Stehlík
Sál I
25 / 25
free places
CZK160.00
Book
17:00
18:00
Všeobecná sportovní příprava - Jaroslav Stehlík
Sál I
25 / 25
free places
CZK160.00
Book
8:00
9:00
Trénink malých skupin - Darina Zemanová
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00
Book
15:00
16:00
Trénink malých skupin - Jaroslav Stehlík
Sál funkčního tréninku
8 / 8
free places
CZK190.00 /1 pers.
Book
17:00
18:00
Indoorcycling - Iveta Strbáčková
Sál I
7 / 10
free places
CZK110.00
Book
18:00
19:15
Hatha Jóga - Šárka Olšanská
Sál II
9 / 12
free places
CZK120.00
Filters:
  • Activity 1
  • Halls 3
  • Lectors / Trainers 1
Show Hide