Tonda Grůza
Portrét Tonda Grůza
Email
Telefon
  • Seznam cvičených aktivit
  • Informace o trenérovi
Antonín Grůza Licencovaný instruktor bojových umění a sportů Od roku 1997 do roku 2006 – člen výběru reprezentace ČR Vicemistr světa 1998 Vedoucí výpravy a trenér reprezentace ČR Nositel mistrovského stupně: * V japonském bojovém umění Goju Ryu Karate Do * V izraelském bojovém systému Krav Maga * V izraelském bojovém systému Krav Panim El Panim * v havajském bojovém umění Kajukenbo Sport je mým koníčkem a také prací.
Trvale bydlím v Hustopečích a snažím se vytvářet prostor a podmínky pro sportovní činnost ve městě a okolí. S aktivním sportem jsem začal v roce 1987 a od této doby jsem se nezastavil. V následujícím roce tomu bude již 30. let od začátku mojí aktivní činnosti. Od roku 2002 poskytuji mimoškolní výchovu a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. Od roku 2007 jsem k tomu ještě doplnil tělovýchovné a sportovní služby v oblasti karate a sebeobrany.
Ve Fitness Clubu Freedom, budu v pozici externího instruktora skupinových lekcí a také jako osobní trenér. Připravil jsem speciální nabídku sebeobrany. Zaměření bude především na poradenství v oblasti prevence. Redukce hmotnosti a hubnutí Rozvoj svalové hmoty a rychlost Zpevňovaní postavy Individuální přístup k jednotlivci Předvedení, popis a dohled nad správným provedením jednotlivých technik a scénářů. Dynamika a funkce techniky a další… Máte na výběr z několika typu cvičení:
* První kurz je zaměřený pro ženy a dívky a jejich tělesné dispozice.
* Druhý kurz je pro všechny zájemce od mládeže přes muže a konče třeba seniory.
* Třetí cvičení jsou individuální lekce pro malé skupiny do čtyř osob.
* Poslední je novinka a tím je kurz YTSD (Yaw Tai Chi Self Defence), který bude k dispozici od září 2016.